ŠKOLENÍ

Školení v době koronaviru

Aktuálně jsme museli udělat opatření v podobě omezení počtu účastníků.

Aktuálně se můžete přihlašovat jako náhradníci. V případě dalšího rozvolnění dojde k navýšení a budete vyzváni k platbě. Do té doby prosím nehraďte!


Nopo ekonomik s.r.o. každoročně pořádá školení v oblasti účetnictví, daní a ekonomiky. Školení jsou zaměřena na veškeré změny v tomto oboru a jsou určeny pro účetní, podnikatele a účetní firmy. Nejčastěji probíranou látkou jsou změny v DPH, DPPO a DPFO a závislé činnosti.


Charakter seminářů:

Okamžitá diskuze k přednášené problematice – používání odborné literatury – velká profesionální odbornost přednášejícího – v ceně školení jsou zahrnuty potřebné materiály k výkladu, občerstvení, …


Důležité upozornění:

  1. Z důvodu zachování kvality našich školení je počet míst omezen!!!
  2. Po obsazení termínů budou zpřístupněny přihlášky pro náhradníky!
  3. V případě, že jste přihlášeni a nemůžete se dostavit, prosíme o zaslání zprávy min. 1 – 2 dny před termínem konání školení, abychom mohli nabídnout Vaše místo náhradníkům. (V případě, že se z termínu neomluvíte, budou při dalších školeních nejdříve nabídnuta Vaše místa jiným uchazečům).

Informace o platbě – POZOR ZMĚNA!!!

Nově lze hradit školení POUZE bankovním převodem! Rezervace je platná po úhradě školení. Úhradu je nutné provést do 5 dnů od zaslání přihlášky, jinak bude rezervace zrušena! V případě, že se na školení nedostavíte, prosíme o zrušení účasti min. 3 dny před konáním školení, jinak je platba NEVRATNÁ!

PŘEVODEM – prosím uhraďte před termínem školení na čú: 19-5234770297/0100 (KB), jako variabilní symbol uveďte číslo objednávky, které jste dostali emailem.


Pro zobrazení informací o kurzu klikněte na kurz!!!


AKTUÁLNÍ ŠKOLENÍ

Zobrazuji 1 výsledek

ŠKOLENÍ 23.6.2020 – OMEZENÍ

Z důvodu pandemie jsme museli z důvodu Vaší bezpečnosti upravit kapacitu školení, které je plánováno na 23.6.2020.

Kapacita: 30 účastníků

Po vyčerpání kapacity se můžete přihlašovat jako náhradníci. V případě, že dojte k uvolnění, budeme kapacitu navyšovat.

Děkujeme za pochopení!