ŠKOLENÍ


Nopo ekonomik s.r.o. každoročně pořádá školení v oblasti účetnictví, daní a ekonomiky. Školení jsou zaměřena na veškeré změny v tomto oboru a jsou určeny pro účetní, podnikatele a účetní firmy. Nejčastěji probíranou látkou jsou změny v DPH, DPPO a DPFO a závislé činnosti.


Charakter seminářů:

Okamžitá diskuze k přednášené problematice – používání odborné literatury – velká profesionální odbornost přednášejícího – v ceně školení jsou zahrnuty potřebné materiály k výkladu, občerstvení, …


Důležité upozornění:

  1. Z důvodu zachování kvality našich školení je počet míst omezen!!!
  2. Po obsazení termínů budou zpřístupněny přihlášky pro náhradníky!
  3. V případě, že jste přihlášeni a nemůžete se dostavit, prosíme o zaslání zprávy min. 1 – 2 dny před termínem konání školení, abychom mohli nabídnout Vaše místo náhradníkům. (V případě, že se z termínu neomluvíte, budou při dalších školeních nejdříve nabídnuta Vaše místa jiným uchazečům).

Informace o platbě – POZOR ZMĚNA!!!

Nově lze hradit školení POUZE bankovním převodem! Rezervace je platná po úhradě školení. Úhradu je nutné provést do 5 dnů od zaslání přihlášky, jinak bude rezervace zrušena! V případě, že se na školení nedostavíte, prosíme o zrušení účasti min. 3 dny před konáním školení, jinak je platba NEVRATNÁ!

PŘEVODEM – prosím uhraďte před termínem školení na čú: 19-5234770297/0100 (KB), jako variabilní symbol uveďte číslo objednávky, které jste dostali emailem.


Pro zobrazení informací o kurzu klikněte na kurz!!!


AKTUÁLNÍ ŠKOLENÍ

Zobrazuji všechny 3 výsledky