ŠKOLENÍ

PŘIPRAVUJEME

Připravujeme  pro Vás školení na Excel, nejoblíbenější tabulkovou aplikaci na světě, které bude zaměřeno:

  •          Základní orientaci v excelu
  •          Úpravu a formátování dat (se zaměřením na účetní deník)
  •          Tvorbu kontingenčních tabulek
  •          Vyhledávání a nahrazování dat
  •          Funkce (sum x subtotal; svyhledat vs. sumif)
  •          Základní klávesové zkratky pro úsporu času a  mnoho dalšího

PROSÍME O ZPĚTNOU VAZBU V NAŠÍ ANKETĚ!


Nopo ekonomik s.r.o. každoročně pořádá školení v oblasti účetnictví, daní a ekonomiky. Školení jsou zaměřena na veškeré změny v tomto oboru a jsou určeny pro účetní, podnikatele a účetní firmy. Nejčastěji probíranou látkou jsou změny v DPH, DPPO a DPFO a závislé činnosti.

Charakter seminářů: – okamžitá diskuze k přednášené problematice – používání odborné literatury – velká profesionální odbornost přednášejícího – v ceně školení jsou zahrnuty potřebné materiály k výkladu, občerstvení, …


Důležité upozornění:

  1. Z důvodu zachování kvality našich školení je počet míst omezen!!!
  2. Po obsazení termínů budou zpřístupněny přihlášky pro náhradníky!
  3. V případě, že jste přihlášeni a nemůžete se dostavit, prosíme o zaslání zprávy min. 1 – 2 dny před termínem konání školení, abychom mohli nabídnout Vaše místo náhradníkům. (V případě, že se z termínu neomluvíte, budou při dalších školeních nejdříve nabídnuta Vaše místa jiným uchazečům).

Pro zobrazení informací o kurzu klikněte na kurz!!!


AKTUÁLNÍ ŠKOLENÍ

OBSAZENÁ ŠKOLENÍ – aktuálně není žádné školení obsazené

Jsou-li školení obsazená, lze se přihlásit jako náhradník!!! Prosíme neprovádějte platbu a vyčkejte na informaci, zda se uvolnilo místo.


Informace o platbě – POZOR ZMĚNA!!!

Nově lze hradit školení POUZE bankovním převodem! Rezervace je platná po úhradě školení. V případě, že se na školení nedostavíte, prosíme o zrušení účasti min. 3 dny před konáním školení, jinak je platba NEVRATNÁ!

PŘEVODEM – prosím uhraďte před termínem školení na čú: 19-5234770297/0100 (KB), jako variabilní symbol uveďte číslo objednávky, které jste dostali emailem.